Komentáre k zápasom

Turnaj U10 vo Svätom Jure

V nedeľu 27.6.2021 sme na veľmi dobre obsadenom a zorganizovanom turnaji ukončili sezónu vo veľkom štýle a po minulom roku, kde nám prvenstvo ušlo iba o chlp a skončili sme druhí, sme tento raz na turnaji triumfovali.

Základnú skupinu sme vyhrali bez straty bodu po výhrach nad Pezinkom 6:0, Dominom Bratislava 2:1 a Bernolákovom 3:0. V semifinálovom zápase sme porazili Stupavu 2:0 a vo finále nás čakala Rača. Vyrovnaný zápas skončil remízou 1:1, a preto o celkovom víťazovi rozhodovali strely zo značky pokutového kopu. V nich sme vyhrali 3:2 a za naše výkony, bojovnosť a nasadenie sme boli zaslúžene ocenení zlatými medailami.

Za najlepšieho hráča turnaja bol právom vyhlásený náš obranca Matúš Fabian, gratulujeme.

Turnaj U9 Svätý Jur a koniec sezóny

Milí rodičia,

V prvom rade Vám  rodičia chceme poďakovať za podporu, spoluprácu, energiu i vzájomné pochopenie v uplynulej sezóne, prešli sme tak spoločne, krásnym aj náročným obdobím, kde sme sa opäť posunuli ďalej, naučili niečo nové, vyhrali, prehrali a pod.

Nič lepšie ako zdravý pohyb sme nemohli našim deťom okrem iného samozrejme poskytnúť a preto verím, že budeme bojovať spoločne aj budúcu sezónu, už sa teším.

Ale nemenej dôležité veľké „ĎAKUJEME“ patrí našim deťom, ktoré včera vo Svätom Juri na veľmi dobre obsadenom a zorganizovanom turnaji ukončili sezónu vo veľkom štýle a vo finále, kde nám to prvenstvo ušlo iba o chlp a prehrali sme 2:0 s Petržalkou aj keď sme hrali v podstate na jednu bránu a súpera tlačili, ale nevyužili ponúknuté v tej horúčave, ktorá bola celý deň.

Základnú skupinu sme vyhrali bez straty bodu a bez inkasovaného gólu, čo odzrkadľuje naše výkony, bojovnosť a nasadenie v mene kolektívu za čo sme boli ocenení 2.miestom a celkové zhodnotenie spokojnosti tak vidíte na priložených fotografiách.

A ešte nám vyhlásili aj Lukyho za bránkara turnaja paráda.

Spoločne s pánom trénerom Korolevičom sme veľmi hrdí na naše deti, ktoré vyhrali už pred turnajom a to prístupom, nasadením, schopnosťou učiť sa nové veci na tréningoch a mimo nich.

Zajtra už tréning nie je a preto Vám touto formou prajem krásne leto, dovolenky, deťom super prázdniny a fajnové vysvedčenie a zostaňte hlavne všetci zdraví.

Krásny deň prajeme

S pozdravom

Sergej Korolevič

Milan Závodný

FKP Bratislava

 


 
U9 – Tomášov
(2. miesto) 7.3.2020 EPITREND CUP TOMÁŠOV 2019/2020
Dnes sme ukončili zimný turnaj v Tomášove U9 s vynikajúcim výsledkom a celkovým 2.miestom
 
Bez prehry sme odohrali 4 zápasy a završili tento turnaj a na záver sme zdolali aj Malinovo 2:1 celkového víťaza zimnej ligy.
 
U11 – Turnaj v Hustopečích
 
(2. miesto) 29.2.2020
 
U9 – Turnaj v Tomášove
 
(2. miesto) 29.2.2020
 
Zimná halová liga U9 v Malackách – víťaz
 
U11 – Turnaj v Šali
(3.miesto) 23.2.2020
 
U11 – Slovnaft Cup v Bratislave
(3.miesto) 8.2.2020
 
U11 – Turnaj ZŠ Prokofievova v Bratislave
(3.miesto) 1.2.2020
 
U11 – Turnaj Nové Mesto nad Váhom
(3.miesto) 19.1.2020

U11 – Turnaj Hustopeče (1.miesto)
FKP Dubravka- ČSFA Malacky 3:1
FKP Dubravka- FC Hustopeče 2:1
FKP Dubravka- FC Sparta Brno 3:1
FKP Dubravka- MFK Skalica 7:2
FKP Dubravka- TJ Nafta Gbely 8:0

U13 – Mikuláš Cup 2019 7.12.2019
Umiestnili sme sa na 5.mieste z 10.
Mohli sme hrať finále ale rozhodca odpískal dve penalty proti nám a hlavne jedna z Kalinkovom nás pripravila o víťazstvo v skupine.
Lukaš Čičilla druhú chytil a právom bol vyhlásený za brankára turnaja.

Víkend 30. – 31.3. U11

V sobotu 30.3. sa U11 predstavila na turnaji na Morave, ktorý organizovala Lokomotíva Brno. turnaja sa zúčastnilo 27 družstiev, ktoré boli rozdelené do 3 skupín. Po výsledkoch 1:1 so Zbrojovkou Brno / gól Toth, súper nám gól nedal tak sme si dali vlastný…/, prehra s Líšeň 0:1, prehra so Znojmom 1:2 / Tomašek, súper skóroval po našej hrubej chybe a gólom s penalty /,remíza s Boskovice 1:1 / Chlebana /, výhra nad HFK Třebíč 3:0 / Toth, Sačurovský, Tomašek /, prehra 0:2 s Ivančice / mrzí najviac , súper bol o ročník mladší /,remíza Obřany 0:0 a výhra nad Střelice 6:0 / Tomašek 2, Toth 2, Hariš, Pravda /.

Deväť bodov v skupine stačilo na siedme miesto a celkovo po nevydarenom turnaji sme obsadili 19-te miesto. Pozitívne na sobote bolo,že nám vyšlo počasie a deti nesedeli doma…// Dananaj + Tvrdoň, Agh, Tomašek, Sačurovský, Toth, Sivák, Chlebana, Korbel, Pravda, Hariš //
 
 
Nedeľa 31.3. bola opäť plná futbalu. Turnaj Future Stars Cup v obci Réca sľuboval vysokú kvalitu. MŠK Senec dve družstvá, PŠC Pezinok, SDM Domino, ŠKF Sereď a FKP Dúbravka. Hralo sa systémom každý s každým . Semifinále 1. – 4., 2. – 3. a zápas o umiestnenie 5. – 6.
Vstup do turnaja sme mali dobrý . Gólom Lukáša Chlebanu sme porazili favorita MŠK Senec „A“, v ďalšom zápase sme podľahli SDM Domino 0:1, nasledovala výhra nad MŠK Senec „B“ 3:0 /Tomašek 2, Dananaj/ ,   remíza so ŠKF Sereď 1:1 / Tomašek /.
 Podaril sa nám obrat vo výsledku s PŠC Pezinok, keď sme prehrávali 0:1 no po góloch Siváka, Kostolného, Chlebanu a Dananaja sme zvíťazili 4:1.  V skupine sme obsadili 2. miesto. čakalo nás semifinále s tretím týmom MŠK Senec A.
Ale ešte predtým sa organizovali súťaže zručnosti. Streľba na presnosť, žonglovanie s loptou, streľba pokutových kopov a slalom s loptou kde bol najrýchlejší Tomáš Toth.
 Úvod semifinále sme nezachytili a prehrali 0:3.
 V zápase o tretie miesto nám už chýbali sily, nemožno uprieť snahu,no už to nešlo. Prehrali sme  s chalanmi z PŠC Pezinok.3:1 / Kostolný /.
 Hráči išli na dno svojich síl a odohrali 126 náročných minút, takéto turnaje posúvajú deti vpred.
Tréner Ivan Pravda

ZHL : Šamorín U11
 FKP : Senec 1:3,
 FKP : Dunajská Lužná 10:0
 FKP : Šamorín A    2:1
 FKP : Slovan BA 1:5
 FKP : Šamorín B  9:0  ……………   liga skončená
Konečné poradie:
I. Šamorín A
II. Slovan BA
III. Senec
IV. FKP
V. Dun. Lužná
VI. Šamorín B

ZHL : Malacky U11
zápas o umiestnenie FKP : Žolík Malacky 3:2 …………  liga ukončená

 
Turnaj pre U11 Púchov
Po prázdninách sme opäť navštívili halu s umelým trávnikom v Púchove. Na veľmi dobre obsadenom turnaji // FK Dubnica, Slavoj Trebišov, FKM Karlova Ves, Baník Prievidza, 1.SK Prostejov, Spišská Nová Ves, Akadémia Juventus Žilina, Academy Janočko, VFA Zášová, FKP Dúbravka BA, ŠTK Šamorín 1914 a ŠK Vrakuňa // sme si z chuti zahrali.
V skupine sme zvíťazili v dvoch stretnutiach, uhrali sme jednu remízu a dva krát sme ťahali za kratší koniec. Škoda množstva nepremenených šancí, opäť naša strelecká nemohúcnosť nás stála lepší výsledok. V piatich zápasoch v skupine sa podarilo premeniť na gól iba 4 šance !!! /strelecky sa presadili 2x Dananaj, Sorbyová, Tomašek /
Obsadili sme tretie miesto.a hrali o konečné 5. – 6., tu sme narazili na súpera z Moravy. Zápas bol slušnej kvality, so šancami na oboch stranách. Remíza 1 : 1, / strelec gólu Dananaj / nič neriešila , čakali nás pokutové kopy. Ivana Sorbyová jeden pokus chlapcov z 1.SK Prostejov chytila a za FKP sa nepomýlil nik. Strelci pokutových kopov Chudý, Toth, Tomašek.
Pred nami na turnaji skončili iba mužstvá ako Slavoj Trebišov, Janočko Academy, ŠTK Šamorín a FKM Karlova Ves.
Zostava : Ivan Chudý, Ivana Sorbyová, Vladislav Dananaj, Oliver Sačurovský, Tomáš Toth, Dominik Tomašek a Patrik Kostolný.
  Herne sa nemáme za čo hanbiť, len koncovka je veľmi slabá ….
tréner U11 Ivan Pravda

ZHL Tomášov U11 –  FKP : Tomášov 1:3
                                   FKP :Štvrtok na Ostrove 3:1
                                   FKP: Šamorín 1:1
                                   FKP : Senec 0:1

ZHL Šamorín U11 – FKP : Senec 1:1
                                FKP : Dun.Lužná 2:2
                                FKP : Šamorín A   0:2
                                 FKP : Slovan BA 1:3
                                 FKP : Šamorín B 0:1

 


 

ZHL ObFZ Bratislava Mesto kategória U8

O 3. miesto Rača „A“ – FKP Dúbravka 1:1 (0:1 PK)

Góly: Havel – Mahamad

KONEČNÉ PORADIE

1.  Kalinkovo

2.  Vajnory „A“

3.  FKP Dúbravka

20190217_18300920190217_18331620190217_183324

Turnaj Šaľa U11 – 17.2.2019

U 11 odohralo ďalší turnaj zo série množstva zimných turnajov. Tentokrát v krásnej veľkej mestskej športovej hale v Šali. Družstvo zložené z brankára I. Chudý a obrany O. Sačurovský, I. Sorbyová, O. Tvrdoň, M. Sivák, útočníci T. Toth, J. Malcho, D. Tomašek, P. Kostolný.
 Na úvod turnaja sme narazili na domáci Slovan Duslo Šaľa, zápas sme síce vyhrali o gól 2:1, len podľa mňa mal byť rozdiel vo výsledku väčší, určite sme mali viac z hry. Mali sme premeniť viac šancí už na začiatku zápasu. Takto sme sa triasli o výsledok až do konca. Tri body nás nakopli,  hra ale bola vynikajúca. To sa ukázalo už v nasledujúcom stretnutí proti ČFK Nitra, jasná zápasová dominancia a výsledok 5:0 pre FKP, V poslednom zápase v skupine nám na finále stačila aj remíza. No hráči sami videli, že dnes na to majú. Hrali s chuťou, a zaslúžene zvíťazili aj nad chlapcami zo Spartaku Myjava, tentokrát 4:0.  Bez straty bodu a so skóre 11:1 sme vyhrali skupinu. Vo finále sme sa stretli z Bratislavským SDM Domino. Zápas hodný finále, no škoda, že nepadol gól z hry, šance boli na oboch stranách . No my sme mali jednu 100% ….
 Po remíze 0:0 nasledovala lotéria vo forme pokutových kopov. SDM Domino zvíťazilo 2:0.
Aj napriek tomu sme odchádzali s dobrým pocitom, hrali sme futbal ktorý sa páčil divákom. Strelili sme pekné góly, / Patrik Kostolný 6, bol aj najlepším strelcom na turnaji, Tomáš Toth dal 3, Dominik Tomašek a Juraj Malcho po 1 /
  Z hry sme dostali len 1, aj to po hrubej chybe v obrane….
Druhé miesto potešilo, možno sme sa aj poučili, futbal,  keď sa hrá na výsledok, treba šance premieňať…..a vo finále zvlášť!!!
Teším sa na ďalšie merania síl s najlepšími.
Tréner Ivan Pravda U11
 
Sala1Sala2sala3
 

Turnaj U11 Korňa – 10.2.2019

Dňa 10.2. sme odohrali turnaj na umelej tráve v Korni. Pri účasti slovenských, českých a jedného poľského družstva sme získavali ďalšie dôležité skúsenosti z ťažkých stretnutí.
 V čase viróz a chrípky, sa podarilo zložiť kolektív v počte 11 zdravých detí. No choroba prepukla po ceste na turnaj ešte u jedného hráča, ktorý sa nakoniec musel vrátiť domov. A tak nakoniec sme hrali desiati / I.Chudý, T.Toth, O.Sačurovský, M.Sivák, O.Tvrdoň, L.Hariš, I.Sorbyová, D.Korbel, P.Kostolný a T.Agh / .
V základnej skupine sa podarilo 3. miesto ktoré zaručilo postup o boj o medailu.No tu, aj keď sme odohrali vyrovnaný zápas s Baníkom Prievidza, podľahli sme FC Petržalka a aj neskoršiemu celkovému víťazovi z Poľska /SMS ZAPN Zywiec/ a obsadili šieste miesto.
Mrzí ma len, že sa veľmi nadrieme na gól, z vyložených šancí strieľame do žrde, brvna, mimo bránku či slabučkou strelou zakončujeme do brankára. Nemožno uprieť snahu, bojovnosť, ochotu siahnuť až na dno fyzických síl, ale to na stupne víťazov nestačí. Získali sme nejaké skúsenosti, verím, že prinesú niečo pozitívne do budúcnosti. Ideme ďalej.
Ivan Pravda tréner U11
korna1 korna2

Turnaj U11 Prešov 31.1. – 3.2.2019

Chlapci z U11 sa zúčastnili na najväčšom halovom turnaji na Slovensku. Turnaj sa konal v Prešove, Sabinove a v hale v Lipanoch. V kategórií U11 boli tými z Maďarska, Poľska, Srbska, Ukrajiny a Slovenska. Celkovo 18 mužstiev v kategórií.  Z pohľadu skupiny sme mali „najťažšiu“ . Neskoršieho celkového víťaza 1.FC Tatran Prešov /SK/, finalistu Evroshpon Smyga /UA/, a aj mužstvo umiestnené v turnaji na treťom mieste bolo v našej skupine Kincsem Lovaspark SE /HU/.!
 V každom zápase bolo vidieť nesmiernu snahu, nasadenie a chuť pobiť sa o výsledok. V skupine sme s každým odohrali vyrovnaný zápas, dokonca ako jediný na turnaji sme obrali 1.FC Tatran Prešov o body, keď sme uhrali remízu 1:1.  Tesné prehry o gól nás stáli lepšie umiestnenie, no nevadí je na čom stavať. Posledný zápas o umiestnenie sme hrali s Košičanmi, ktorých sme nepustili k lopte a poľahky zvíťazili 5:0. Užili sme si 4 spoločné dni,  plné krásnych, nielen športových zážitkov. Absolvovali sme návštevu technického múzea „Solivaru“ v Prešove, výlet v Košiciach …atď.
 Chcem sa poďakovať chalanom – Tomáš Toth, Dominik Tomašek, Vladislav Dananaj, Lukáš Chlebana, Oliver Sačurovský, Jakub Pravda, Marek Sivák, Daniel Korbel, Patrik Kostolný za príkladné reprezentovanie klubu FKP Dúbravka. Tak isto ďakujem aj môjmu asistentovi Lukášovi Gubricovi za pomoc a spoluprácu počas výletu. Samozrejme nesmiem zabudnúť ani na rodičov, ktorí svojim kladným povzbudzovaním hnali svoje deti k úspešným výsledkom.
Mrzí ma len, že jeden hráč po zranení členka turnaj nedohral a so sádrou na nohe ukončil turnaj skôr. No aj toto prináša šport.
 Lukáš Gubrica asistent trénera U11
Ivan Pravda tréner U11

presov1presov2presov4

presov6presov5presov3

3.2.2019 Zimná halová liga SŽ 7.kolo

FK Lamač : FKP 2:4

FKP : TJ Jarovce 2:5

2.2.2019 Zimná halová liga MŽ

Nadstavba 2.kolo

FKA „A“ : FKP „B“ 0:8

ZHL U11 – Malacky, Šamorín, Tomášov

Družstvo U11 je prihlásené aj na tri Zimné Halové Ligy, tu sme sa zamerali nie na získavanie bodov a naháňanie výsledkov, ale aby mali deti možnosť hrávať zápasy v čo najväčšom počte.
 
ZHL MALACKY:
 FKP :  FKM Karlova Ves        6 :12
 FKP :  TJ Jakubov   4 : 7
 FKP :  ŠK Láb   5 : 4
 FKP :   MFK Záhorská Bystrica   0 : 4
 FKP :   ŠK Žolík Malacky   6 : 2
 
ZHL ŠAMORÍN :
FKP : MŠK Senec    –   2:4, 1:4, 1:1,
FKP : OFK Dunajská Lužná  –  3:0, 4:5, 4:1,
FKP : Šamorín „A“  –  2:5, 0:8, 1:3,
FKP : Slovan Bratislava – 7:0, 2:6, 3:4,
FKP : Šamorín „B“ – 6:0, 5:2, 4:1,
 
ZHL TOMÁŠOV :
FKP : MŠK Senec 0:4, 0:2, 0:0
FKP : SDM Domino 0:2, 0:7, 0:4
FKP : ŠK Tomášov 1:0, 0:2,
FKP : FC Štvrtok na Ostrove 2:1, 2:0,
FKP : Šamorín 2:4, 2:1,
// ešte samozrejme nie je žiadna liga ukončená, čiže výsledky budeme doplňať …//

27.1. Turnaj U11 na Vlčom hrdle – 3.miesto

V Slovnaft hale vo Vlčom hrdle odohralo družstvo U11 ďalší  z turnajov počas zimnej prípravy.
Zostava zložená z brankára Ivana Chudého obranných dvojíc Lukáš Chlebana, Oliver Sačurovský a Tomáš Toth s Ivanou Sorbyovou. Útočníci Patrik Kostolný, Dominik Tomašek a Vladislav Dananaj s Jakubom Pravdom.
Turnaj organizovalo občianske združenie Športová mládež.
  Účastníci skupina A  : MFK Záhorská Bystrica, ŠK Žolík Malacky, SFC Kalinkovo, MFK Skalica, FK Slovan Duslo Šaľa
                  skupina B : FKM Karlova Ves, SSC Fénix Nové Zámky, TJ Horné Saliby, ŠK Vrakuňa a naša U11.
Na úvod turnaja nás čakalo družstvo z Horných Salíb, v zápase sme urobili tri chyby, ktoré súper potrestal. Góly D.Tomáška a P. Kostolného nestačili. Prehrali sme 2:3, hra ale z našej strany bola dobrá…..
 Druhý zápas proti Novým Zámkom bol jasne v našej réžií , po góle V. Dananaja pridal O. Sačurovský dva. Zaslúžená výhra 3:0.
 Tretí zápas v skupine bol pre nás veľmi dôležitý, ak sme chceli na turnaji uspieť,  museli sme zvíťaziť. Po vyrovnanej prvej polovici zápasu sme bojovnosťou a väčšou túžbou po víťazstve dokázali poraziť Karlovu Ves 1:3, góly P. Kostolný, O. Sačurovský a V. Dananaj.
 Ak sme chceli hrať finále museli sme v skupine obsadiť prvé miesto, to by znamenalo poraziť Vrakuňu. Napriek veľkej snahe, hernému tlaku, množstve šancí sa nám výborne chytajúcemu brankárovi nepodarilo vsietiť gól. Remíza 0:0 a celkovo druhé miesto v skupine.
 Čakanie na súpera …. skupinu A vyhralo družstvo Skalice, na druhom mieste skončila Záhorská Bystrica.
   Zápas o tretie miesto bol celkom slušnej kvality.  Dva krát sa nám po góloch P. Kostolného podarilo vyhrávať, no súper aj po dosť šťastných góloch vyrovnal a nasledovali pokutové kopy. Padol jeden gól, jeho strelec bol J. Pravda. Brankár I. Chudý fantasticky pochytal všetky tri pokusy chlapcov zo Záhorskej Bystrice a mohli sme sa tešiť z tretieho miesta.
  Pri vyhlasovaní výsledkov : 1. Skalica , 2. Horné Saliby, 3. FKP DÚBRAVKA sme získali aj cenu pre najlepšieho brankára.
 Teší ma , že sa podaril úspech . za snahu a nasadenie si ho hráči zaslúžili.
        tréner Ivan Pravda U11
 

27.1.2019 Zimná halová liga SŽ 6.kolo

OŠK Slovenský Grob : FKP 2:6

FKP : MFK Rusovce 1:3

26.1.2019 Zimná halová liga MŽ

Nadstavba 1.kolo

PFA ŠTK Šamorín : FKP 2:4

FKP „B“ : NMŠK 3:1

U11- Turnaj v Púchove 19.1.

V sobotu 19.1. sme sa z družstvom U11 zúčastnili na ďalšom turnaji, tentokrát v Púchove.
Turnaj bol výborne obsadený : MŠK Púchov, FC Spartak Trnava, FC Fastav Zlín, FKM Karlova Ves, Fomat Martin, FKM Devínska Nová Ves , VFA Zášová.
   FKP Dúbravka hral v skupine s FC Petržalka, vo vyrovnanom zápase sme prehrali o gól 0:1, MŠK Senec : FKP remíza 1:1 strelec gólu Lukáš Chlebana, s Baníkom Prievidza opäť 1:1 a aj ten istý strelec gólu. Nasledoval zápas s FC ŠTK Šamorín, tu musím uznať kvalitu súpera, ktorý bol lepším mužstvom a zaslúžene zvíťazili 2:0. Nasledujúci zápas proti FC Juventus Žilina sme nezvládli. Vyhrávali sme dvoma gólmi Jakuba Pravdu už 2:0, nepremenili sme niekoľko vyložených šancí, asi sme sa uspokojili, že sa nič nemôže stať. Opak bol pravdou, súper znížil a v poslednej minúte aj vyrovnal na 2:2. Posledný zápas v skupine sme hrali s FC Vsetín, ihneď po rozohrávke a následnej straty lopty sme prehrávali 0:1, hra bola vyrovnaná, aj sa nám podarilo „sporne vyrovnať, keď sa lopta odrazila od hornej žrde do bránky“ no rozhodca gól neuznal a z odrazenej lopty, následného protiútoku Vsetínčania zvýšili na 2:0.
V zápase o 11. miesto sme sa stretli s chlapcami z Devínskej. Zápas nie moc dobrej úrovne /z oboch strán/ skončil našou prehrou 0:1.
Pozitívne na turnaji je to, že sme odohrali naozaj pár výborných zápasov, ktoré by deťom do budúcna mohli niečo dať.
  Musíme popracovať na lepšom pohybe či už s loptou, alebo bez. Tak isto máme problém pri zakončení. Štyri góly v siedmich zápasoch je málo….
 
Zostava FKP Dúbravka Bratislava : V. Dananaj, I. Sorbyová, T. Toth, L. Chlebana, J. Pravda, D. Tomašek, J. Malcho, M. Sivák, O. Sačurovský
 

Zimná halová liga SŽ:

5K FKP Dúbravka – FK Slovan Ivanka pri Dunaji 3:2

5K MFK Záhorská Bystrica – FKP Dúbravka 4:5

Zimná halová liga MŽ:

5K MŠK Senec B – FKP Dúbravka 7:3

U11 – Turnaj WINTER CUP v Močenku 12.1.2019

V sobotu 12. januára sme odohrali turnaj WINTER CUP 2019 , ktorý sa konal v športovej hale v Močenku. Boli sme zaradení do skupiny B spolu s ČFK Nitra, FK Slovan Duslo Šaľa – červení, ŠK Vrakuňa BA a FC Baník Prievidza.
V skupine A sa zúčastnili domáci FK Močenok, FK Slovan Duslo Šaľa – bieli, SDM Domino BA, FK Inter BA a FK Pohronie Žiar nad Hronom.
 
Prvý zápas v skupine sme hrali s Vrakuňou, boli sme „lepším týmom na lopte“ no výsledok 0:1 v náš neprospech asi hovorí za všetko. Hrať s loptou a nedať gól = nedá sa zvíťaziť.
 Nasledoval zápas so Šaľou, opäť bola hra vyrovnaná, no strelecká nemohúcnosť pretrváva dlhšie.  Výsledok 0:3 pre nás krutý – pretože súper nebol o toľko lepší … no premenil čo mal.
 Zápas s Nitrou bol o tom kto zostane v skupine posledný. Ihneď po rozohraní sme sa ujali vedenia. Gól strelil Dominik Tomašek, akosi sme sa uspokojili, pretože po minúte hry súper vyrovnal.  A zasa sa vrátil obraz hry do starých koľají , chalani z FKP búšia do súpera, hrajú na polovici súpera a nič … nie a nie dať gól. Podarilo sa to až Patrikovi Kostolnému. Výhra 2:1 .
 Posledný skupinový zápas s FC Baník Prievidza , ako cez kopirák, 0:0,
V skupine sme obsadili štvrté miesto a čakali na súpera, o celkové umiestnenie si zahráme s Pohroním.
 V zápase o siedme miesto  sme prehrávali, no pred koncom zápasu sa podarilo vyrovnať Lukášovi Chlebanovi . V samom závere sa pozahadzovali ešte vyložené šance a tak sa museli kopať pokutové kopy. Podržal nás brankár Ivan Chudý ktorý chytil dva pokusy súpera a za nás sa nemýlili Vladko Dananaj ani Tomáš Toth. Po výsledku 1:1 a 2:0 na pokutové kopy sme obsadili konečné 7. miesto
 Myslím, že hrou sme nesklamali, len tá koncovka … máme na čom pracovať
Zostava : Ivan Chudý, Tomáš Toth, Vladislav Dananaj, Dominik Tomašek, Jakub Pravda, Lukáš Chlebana a Patrik Kostolný
 
Mocenok2 Mocenok1
 
 
Zimná halová liga SŽ:
13.1. FK Rača : FKP 9:4
         FKP : FC Slovan Ivanka pri Dunaji 0:6
16.12. FKP : TJ Záhoran Jakubov 2:6
           MŠK Senec : FKP 18:0
9.12. SFC Kalinkovo : FKP 7:3
         FKP : ŠK Vrakuňa 0:10
2.12. FKP : FC Slovan Modra 2:3
         FKP : MŠK Iskra 2:3
Zimná halová liga MŽ: